Przejdź do treści
min. czyt.

Wizaż

Makijaże wykonywane są na profesjonalnych kosmetykach teatralnych i filmowych. Daje im to doskonałą trwałość i jakość. Profesjonalny makijaż to umiejętny balans pomiędzy sztuką eksponowania i kamuflażu, który powinien być oprawą urody, a nie maskowaniem całości. To sztuka wydobycia idealnego piękna, kobiecości i seksapilu. Każdy makijaż jest niepowtarzalny.

Aby uwypuklić kobiecy urok i styl, niezbędna jest analiza cech charakterystycznych twarzy i umiejętne dobieranie barw oraz technik podkreślenia wszystkich najładniejszych cech i nadania im odpowiedniego charakteru. Dzięki właściwie dobranemu makijażowi, możemy uzewnętrznić siebie i mieć doskonałe samopoczucie.

Pracujemy na profesjonalnych produktach m.in.: Kryolan, Dior, Estee Lauder, Inglot, Clarins, Cliniq i wiele innych starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych.

Wizaż Śląsk

Marki kosmetyków

Kryolan- Profesjonalny MakijażMakijaż z kosmetykami DiorWysokiej jakości kosmetyki Estee LauderKosmetyki do makijażu i pielęgnacji InglotEkskluzywne kosmetyki ClarinsKosmetyki do makijażu Clinique
Wizaż Żywiec
Odpowiednio dobrany makijaż Żywiec
Profesjonalny makijaż Żywiec
Wizaż
Wizaż
Wizaż
Wizaż
Wizaż
Wizaż