min. czyt.

Masaż gorącymi kamieniami

Jest to rewolucyjna metoda równoważąca energię organizmu z energią natury, oparta na naturalnych metodach terapeutycznych medycyny alternatywnej.

Dla niektórych Klientów jest to zabieg poprawiający witalność, a dla innych relaksacja bez której trudno jest się obejść. W terapii kamieniami bazaltowymi, masaż przeprowadzamy przy pomocy gorących kamieni, które wprowadzają równowagę w systemie nerwowym, przynoszą spokój fizyczny, psychiczny i emocjonalny, a w konsekwencji wprowadzają idealną równowagę oraz poczucie dobrostanu.

Wskazania do zabiegu gorącymi kamieniami:

Gorące kamienie wzmagają cyrkulacje krwi oraz metabolizm komórkowy tkanek w obrębie zabiegu, a mięśnie rozluźniają się, ból łagodnieje i zmniejszają się stany zapalne. Zabiegi kamieniami przeznaczone są głównie dla osób cierpiących na: bezsenność, nerwowość, stres, bóle mięśniowo - stawowe. Oprócz tego polecane są wszystkim osobą potrzebującym relaksu ich ciała i zmysłów, a organizm będzie im wdzięczny.

Kamienie bazaltowe należą do skał bazaltowych. Ten typ skały jest podstawowym elementem zabiegu, dzięki ich energetycznym właściwością oraz pojemnością do wchłaniania i utrzymywania temperatury.

"LEKARZ POMAGA, ALE NATURA LECZY"

Polecamy, naprawdę warto!

Masaż gorącymi kamieniami Żywiec