Przejdź do treści
min. czyt.

Makijaż permanentny

Makijaż Permanentny jest wykonywany przez Katarzynę Kanik - absolwentkę Polskiej Akademii Mikropigmentacji ROYAL LINER Bożeny Bartkowiak, Akademii Sztuki Piękności Krystyny Łęczyckiej w Krakowie, oraz Broadway Beauty College - pierwsza w Polsce elitarna roczna Szkoła Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej - kierunek specjalista LINERGISTA.

  • Kreski powieki górnej
  • Kreski powieki dolnej
  • Usta kontur
  • Usta kontur + cieniowanie
  • Zagęszczenie linii rzęs
  • Brwi
Makijaż permanentny Żywiec

Brwi

Podkreślenie linii brwi następuje poprzez wrysowanie kształtu. Linergistka wykonuje rysunek wstępny, który pozwala klientce zobaczyć jaki będzie efekt końcowy makijażu. Następnie dobieramy odpowiedni barwnik do typu kolorystycznego Klientki, aby nawet z bardzo małej odległości włoski przypominały te naturalne.

Metoda brwi techniką Ombré Brows znaną również jako Powder Effect. Pigmentacja wykonana tą metoda pozwala na uzyskanie niesamowitej głębi i naturalnego efektu na długi czas.

Metoda MICROBLADING - Metoda piórkowa brwi, jest metodą wykonywaną ręcznie, przy pomocy "piórka", którego rysujemy włoski. Tym sposobem zagęszczamy, przedłużamy brwi, uzupełniamy ubytki, lub całkowicie odtwarzamy brwi. Jest to wspaniała metoda dla Klientek, które chcą aby ich brwi wyglądały estetycznie, ale jak najbardziej zbliżone do naturalnego wyglądu.

Metoda HYBRYDOWA technika pigmentacji brwi łączy ze sobą technikę cieniowania z techniką microblading. To połączenie daje efekt naturalnej i subtelnej brwi bez efektu „pustych” miejsc. Szczególnie polecany dla osób po chemioterapii, z łysieniem plackowatym, z wyjątkowo przerzedzonymi brwiami lub dla osób, które utraciły włoski wskutek złej pielęgnacji.

Usta

Jeżeli nie jesteśmy do końca zadowolone z kształtu lub koloru swoich ust makijaż permanentny będzie doskonałym rozwiązaniem. Usta będą tak samo piękne przez cały dzień, bez konieczności ciągłego poprawiania ich pomadką i konturówką, nie będą się rozmazywać i brudzić ubrań, naczyń i skóry. Cała ich pielęgnacja polegać będzie jedynie na nawilżaniu ich bezbarwną mineralną pomadką Jane Iredale z filtrem tak, aby były zawsze miękkie i soczyste a pigment utrzymywał się długo.

Makijażem permanentnym można usta delikatnie powiększyć - wybieramy wtedy opcję zabiegu ust z wypełnieniem -dla najbardziej naturalnego efektu.

Bardzo duże, tzw. "rozlane" usta można zmniejszyć optycznie - poprzez kontur z cieniowaniem w odrobinę ciemniejszym kolorze.

Można też bez problemu zlikwidować asymetrię ust lub też wzmocnić słabo zaznaczony ich kontur.

Kreski

Kreski górne na powiekach można polecić każdemu. U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie i zdobić oko. Jednak ich kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, głównie wg. upodobań Klientki i budowy oczu. Kreski naturalne na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka.

Górną kreską możemy zagęścić linię rzęs, natomiast kreską dekoracyjną można podkreślić piękny kształt oka lub też wykonać lekką korektę np. oczu z opadającymi do dołu kącikami lub opadającymi powiekami.

Oferta skierowana do pacjentów onkologicznych

Makijaż permanentny dla kobiet po zakończonej chemioterapii. Warunkiem jest dostarczenie do naszego salonu pisemnej zgody na przeprowadzenie zabiegu od prowadzącego lekarza onkologa (wcześniej niezbędna jest konsultacja w naszym gabinecie). Zabieg jest bezpłatny.

Makijaże mają znacząco zatuszować widoczne skutki choroby, dzięki czemu pacjenci będą mogli poczuć się atrakcyjniej i piękniej. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że u chorych na nowotwory, w wyniku chemioterapii zwiększa się podatność na infekcje, gorsze gojenie ran i możliwość słabszego przyjęcia się barwnika w skórze.

Makijaż permanentny Żywiec
Makijaż permanentny Żywiec
Makijaż permanentny Żywiec

Jak dbać o makijaż permanentny?

Należy pamiętać, że w dniu wykonania mikropigmentacji skóry, na zewnętrznej warstwie naskórka tworzy się strupek, który po kilku dniach odpada, kolor jest intensywny do ok 1 tyg.. Zabrania się jakiegokolwiek ingerowania i przyspieszania procesu gojenia się naskórka. Nie wolno dopuścić również do wysuszenia się naskórka, dlatego należy natłuszczać go wazeliną lub maścią z witaminą A lub E. Do czasu zagojenia się ranki nie wolno korzystać z basenu, sauny, solarium.

Około 28 dni po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Termin korekty jest rezerwowany bezpośrednio po zabiegu.

Jeżeli obowiązkowa korekta nie zostanie wykonana w odpowiednim czasie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za efekt końcowy i trwałość makijażu.

Linergistka pigmentuje na skórze pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos
Linergistka pigmentuje na skórze pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos
Linergistka pigmentuje na skórze pojedyncze linie o kształcie przypominającym naturalny włos
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny