Przejdź do treści
min. czyt.

Pielęgnacja rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą objętościową

Metoda objętościowa - technika polega na doklejaniu rzęs w ilości od 2 – 10 szt. do jednej naszej naturalnej rzęsy.

Dzięki tej metodzie uzyskujemy zwielokrotnione zagęszczenie rzęs. Rzęsy używane do tych aplikacji są dużo cieńsze niż rzęsy syntetyczno-jedwabne - od 0,3 do 0,10 - dzięki czemu aplikacja jest lekka i nie obciąża naszych naturalnych, oraz uzyskujemy duże zagęszczenie i wydłużenie.

Uzupełnienie zależne jest w dużej mierze od osoby. Zazwyczaj rzęsy uzupełnia się co 3-5 tyg. Trwałość aplikacji to 50% materiały i 50% domowa pielęgnacja. Aby cieszyć się rzęsami przez długi czas nie należy malować ich tuszem, nadmiernie moczyć, dotykać, czy wyrywać. Co ważne należy również unikać tłustych substancji w okolicy oka a do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze). Pamiętajmy o tym, że rzęsy tak jak każdy włos na naszym ciele wypada, a cykl rzęsy to ok 90 dni, dlatego nie należy się martwić, jeżeli zobaczymy jakąś rzęsę doklejoną wraz ze swoją naturalną np. podczas czesania lub mycia – co jest prawidłowym zjawiskiem, ponieważ w miejsce wypadającej, rośnie nam nowa.

metoda objetosciowa rzesy

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Secret Lashes to profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Przyklejone są pojedynczo rzęsa do rzęsy, wyglądają lekko i zachowują się jak prawdziwe.

Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 min. Są wodoodporne, można się w nich kąpać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować. Idealna alternatywa na wakacje.

Aplikacja wykonana na produktach Secret Lashes jest w pełni bezpieczna. Życie jednej rzęsy trwa ok. 2,5 miesiąca, a na jej miejsce wyrasta nowa. Dlatego też rzęsy ludzkie odnawiają się na bieżąco.

Ponadto Secret Lashes to najwyższej jakości rzęsy jedwabne z domieszką syntetyczną. Zapewniają efekt bez jakiejkolwiek konsekwencji. Aplikacja Secret Lashes jest bezbolesna i nie wpływa na stan powiek i rzęs.

przedluzanie rzes metoda 1do1Secret Lashes

Rzęsy tak długie i gęste, tak zauważalne i przyciągające inne spojrzenia? To nie może być jedynie efekt tuszu do rzęs.

BLINK & GO to rozwiązanie dla kobiet, które pragną zachwycić otoczenie swoim urzekającym wyglądem – rezultat, który uzyskasz już w 30 minut!

Spektakularna metoda przedłużania rzęs BLINK & GO to idealna propozycja dla pań, które nie chcą odwiedzać salonu kosmetycznego w celu uzupełniania ich. To rozwiązanie, które pozwala na okazjonalne zaskoczenie wspaniałym efektem.

Zaletą metody oprócz wspaniałego podkreślenia oprawy oczu jest to, że nie niszczy ona rzęs a wykorzystany do jej przeprowadzenia klej jest niezwykle łagodny i nie powoduje podrażnień.

BLINK & GO to doskonała opcja na:

  • ślub,
  • sylwestra,
  • studniówkę,
  • bal karnawałowy,
  • wakacje,
  • i wiele innych ważnych chwil w Twoim życiu!

BLINK & GO - przyciągaj uwagę,
hipnotyzuj i uwodź spojrzeniem!

rzesy metoda blink go