Zabiegi kosmetyczne Żywiec

Zapraszamy do Centrum Kosmetyki i Pielęgnacji Ciała w Żywcu, gdzie skorzystają Państwo z wyjątkowych usług opracowanych z myślą o naszych Gościach. Naszym celem jest harmonijne połączenie wyjątkowej oferty Salonu z wysoką jakością obsługi, a także klimatem i atmosferą, które stworzyliśmy tak, aby zaspokoić potrzeby Państwa ciała i ducha.

Naszą dewizą jest, aby nasz Gość poczuł się wyjątkowo podczas wizyty w Salonie i pełnym zaufaniem oddawał się wszystkim zabiegom. Chwile spędzone podczas każdej wizyty mają stanowić czas dużego relaksu, odprężenia i radości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi były wykonane na najwyższym poziomie.

Od początku powstania naszego Salonu, wciąż poszerzamy zakres oraz poziom świadczonych przez nas usług. Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, a także Gabinet Medycyny Naturalnej prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Nasza oferta

Wydarzenia

Zimowa Promocja - makijaż brwi

Zimowa Promocja

Marzysz o idealnym makijażu brwi? Makijaż permanentny gwarantuje Ci to każdego dnia! A teraz w naszym Centrum mamy PROMOCJE – makijaż permanentny brwi w cenie 690 zł. Nasza linergistka Kasia jest absolwentką...

  • 13.01.2020
Rozstrzygnięcie urodzinowego konkursu już niedługo!!

Rozstrzygnięcie urodzinowego konkursu już niedługo!!

Zapraszamy do naszego Centrum na konsultacje oraz zabiegi do wykwalifikowanego i doświadczonego Podologa. Problemy ze stopami nie muszą już być Twoim zmartwieniem!

  • 04.01.2021
Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne

Pragniemy Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia Noworoczne. Życzymy, aby każdy dzień w Nowym Roku był pełny radości, zdrowia i sił. Niech rok 2021 będzie okazją do spełnienia najskrytszych marzeń.

  • 02.01.2021

Bliżej nas

Opinie naszych Klientów

Firmy z którymi współpracujemy: