Przejdź do treści
min. czyt. 08.03.2021r

Rozstrzygnięcie urodzinowego konkursu już niedługo!

Na 10-lecie istnienia naszego Centrum mamy dla naszych Klientów specjalną nagrodę – WEEKEND W ZAKOPANYM DLA DWÓCH OSÓB - Karnawałowe Posiady!.

www.apter.pl/osw,17,tatry--karnawalowe-posiady-aptera-,91

Organizatorem weekendu jest Biuro Podróży Apter z Żywca. APTER jest touroperatorem obecnym na rynku od ponad 20 lat. Oferuje dwa rodzaje produktów: trekkingi w górach Europy i świata oraz ekskluzywne wycieczki z wypoczynkiem i zwiedzaniem. Uwielbiasz chodzić po górach, trekking to Twoje hobby? Na pewno zainteresują Cię takie wyprawy, jak: Trekking wokół Mont Blanc lub Trekking w Pirenejach

www.apter.pl/osw,26,alpy-sabaudzkie--trekking-wokol-mont-blanc-z-plecakiem
www.apter.pl/osw,47,pireneje--trekking-w-pirenejach-centralnych

Jesteś miłośnikiem zwiedzania, ale nie chcesz się zbytnio przemęczać? Nic straconego! Biuro Podróży Apter proponuje połączenie - zwiedzanie zabytków i odpoczynku w cudownych miejscach w Andaluzji, Toskanii, Prowansji, Sardynii, Korsyki czy Grecji.

www.apter.pl/osw,54,apeniny-toskania-val-d-orcia-i-archipelag-toskanski

www.apter.pl/osw,41,toskania--apeniny-toskansko---emilianskie

www.apter.pl/osw,70,grecja--olimp-i-gory-peloponezu,140

www.apter.pl/osw,70,grecja--olimp-i-gory-peloponezu,140

Fundatorem nagrody jest Biuro Podróży Apter, które istnieje od 2000 roku. W swojej ofercie posiadają wycieczki, które sprostają wszystkim oczekiwania, nawet tym najbardziej wymagającym.

Uwielbiasz chodzić po górach, trekking to Twoje hobby? Na pewno zainteresują Cię takie wyprawy, jak: „Trekking wokół Mont Blanc” lub „Wokół Matterhorn i Monte Rosa”.

Co oferuje Biuro Podróży Apter?

Oferta Biura Apter obejmuje Europę od Gibraltaru po Krąg Polarny. Atutami są intensywne programy, wygodne hotele, międzynarodowi przewodnicy UIMLA i IVBV oraz bardzo dobra organizacja.

Zapraszamy na stronę internetową i fanpage Biura Podróży Apter, gdzie znajdują się propozycje dla osób ciekawych świata.
www.facebook.com/apterpl
www.apter.pl

Rozstrzygnięcie urodzinowego konkursu