Zabiegi kosmetyczne Żywiec

Zapraszamy do Centrum Kosmetyki i Pielęgnacji Ciała w Żywcu, gdzie skorzystają Państwo z wyjątkowych usług opracowanych z myślą o naszych Gościach. Naszym celem jest harmonijne połączenie wyjątkowej oferty Salonu z wysoką jakością obsługi, a także klimatem i atmosferą, które stworzyliśmy tak, aby zaspokoić potrzeby Państwa ciała i ducha.

Naszą dewizą jest, aby nasz Gość poczuł się wyjątkowo podczas wizyty w Salonie i pełnym zaufaniem oddawał się wszystkim zabiegom. Chwile spędzone podczas każdej wizyty mają stanowić czas dużego relaksu, odprężenia i radości. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie usługi były wykonane na najwyższym poziomie.

Od początku powstania naszego Salonu, wciąż poszerzamy zakres oraz poziom świadczonych przez nas usług. Gabinety Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, a także Gabinet Medycyny Naturalnej prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Nasza oferta

Wydarzenia

Brow Xenna, czyli henna pudrowa w naszym Centrum

Brow Xenna, czyli HENNA PUDROWA w naszym Centrum!

Do końca czerwca promocja - Henna pudrowa -25%. Idealne brwi & chwila relaksu dla każdego.

  • 18.06.2020
Piękne stopy na wiosnę

Piękne stopy na wiosnę

Zapraszamy Panie oraz Panów na pedicure pielęgnacyjny. Pedicure pielęgnacyjny jest idealny dla osób, które pragną: poprawić i odżywić kondycję skóry stóp...

  • 01.06.2020
Wielki Powrót

WIELKI POWRÓT!

Zwarci i gotowi, pełni sił i optymizmu. Czas zamknięcia salonu wykorzystaliśmy w pełni, aby otwarcie naszego Centrum było sterylne i higieniczne.

  • 18.05.2020

Bliżej nas

Opinie naszych Klientów

Firmy z którymi współpracujemy:

Nasi Partnerzy:

strzałka do góry