Strona Główna » Oferta » Kosmetyka upiększająca » Makijaż permanentny

Makijaż permanentny- Gwarancja pewnego zabiegu

Makijaż permanentny

Makijaż Permanentny jest wykonywany przez Katarzynę Kanik - absolwentkę Polskiej Akademii Mikropigmentacji ROYAL LINER Bożeny Bartkowiak, Akademii Sztuki Piękności Krystyny Łęczyckiej w Krakowie, oraz Broadway Beauty College - pierwsza w Polsce elitarna roczna Szkoła Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej - kierunek specjalista LINERGISTA.

BRWI

Podkreślenie linii brwi następuje poprzez wrysowanie włosków. Linergistka wykonuje rozrysunek wstępny, który pozwala klientce zobaczyć jaki będzie efekt końcowy makijażu. Następnie dobieramy odpowiedni barwnik do typu kolorystycznego klientki, aby nawet z bardzo małej odległości włoski przypominały te naturalne.

Około 28 dni po wykonaniu zabiegu należy obowiązkowo wykonać korektę mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Pierwsza korekta jest wliczona w cenę zabiegu, pod warunkiem że zostanie wykonana najpóźniej 30 dni po zabiegu. Termin korekty jest rezerwowany bezpośrednio po zabiegu.

Jeżeli obowiązkowa korekta nie zostanie wykonana w odpowiednim czasie gabinet nie ponosi odpowiedzialności za efekt końcowy i trwałość makijażu

Jak dbać o makijaż permanentny?

Należy pamiętać, że w dniu wykonania mikropigmentacji skóry, na zewnętrznej warstwie naskórka tworzy się strupek, który po kilku dniach odpada, kolor jest intensywny do ok 1tyg.. Zabrania się jakiegokolwiek ingerowania i przyspieszania procesu gojenia się naskórka. Nie wolno dopuścić również do wysuszenia się naskórka, dlatego należy natłuszczać go wazeliną lub maścią z witaminą A lub E. Do czasu zagojenia się ranki nie wolno korzystać z basenu, sauny, solarium.

Metoda brwi techniką Ombré Brows znaną również jako Powder Effect. Pigmentacja wykonana tą metoda pozwala na uzyskanie niesamowitej głębi i naturalnego efektu na długi czas.

Metoda brwi techniką Ombré Brows

Metoda MICROBLADING - Metoda piórkowa brwi, jest metodą wykonywaną ręcznie, przy pomocy "piórka", którego rysujemy włoski. Tym sposobem zagęszczamy, przedłużamy brwi, uzupełniamy ubytki, lub całkowicie odtwarzamy brwi. Jest to wspaniała metoda dla Klientek, które chcą aby ich brwi wyglądały estetycznie, ale jak najbardziej zbliżone do naturalnego wyglądu.

Metoda MICROBLADING

Metoda HYBRYDOWA technika pigmentacji brwi łączy ze sobą technikę cieniowania z techniką microblading. To połączenie daje efekt naturalnej i subtelnej brwi bez efektu „pustych” miejsc. Szczególnie polecany dla osób po chemioterapii, z łysieniem plackowatym, z wyjątkowo przerzedzonymi brwiami lub dla osób, które utraciły włoski wskutek złej pielęgnacji.

Metoda WŁOSKOWA -Brwi wykonywane metodą włoskową to najnowsza technika makijażu permanentnego dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków lub wypełnienia ubytków.

Metoda WŁOSKOWA

Usta

Jeżeli nie jesteśmy do końca zadowolone z kształtu lub koloru swoich ust makijaż permanentny będzie doskonałym rozwiązaniem. Usta będą tak samo piękne przez cały dzień, bez konieczności ciągłego poprawiania ich pomadką i konturówką, nie będą się rozmazywać i brudzić ubrań, naczyń i skóry. Cała ich pielęgnacja polegać będzie jedynie na nawilżaniu ich bezbarwną mineralną pomadką Jane Iredale z filtrem tak, aby były zawsze miękkie i soczyste a pigment utrzymywał się długo.

Usta

Kreski

Kreski górne na powiekach można polecić każdemu. U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie i zdobić oko. Jednak ich kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, głównie wg. upodobań Klientki i budowy oczu. Kreski naturalne na powiekach górnych robione są pomiędzy rzęsami i lekko wychodzą w górę przy zewnętrznym kąciku oka.
Górną kreską możemy zagęścić linię rzęs, natomiast kreską dekoracyjną można podkreślić piękny kształt oka lub też wykonać lekką korektę np. oczu z opadającymi do dołu kącikami lub opadającymi powiekami.

Kreski Kreski powrót »

Nasza oferta

strzałka do góry