Kosmetyka i kosmetolgia w Żywcu

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Zabieg z witaminą C - Purles

Idealny zabieg dla cery dojrzałej oraz dla skóry zanieczyszczonej z niedoskonałościami. Witamina C rozjaśnia przebarwienia oraz pobudza skórę do produkcji kolagenu, a maska węglowa na wykończenie oczyści i ukoi wszelkie stany zapalne w przebiegu trądziku.

Zabieg rozpoczyna się od demakijażu i oczyszczenia, następnie Kosmetolog odtłuszcza skórę przy użyciu płynu odłuszczającego, który przygotowuję skórę do aplikacji peelingów i podnosi efektywność penetracji składników aktywnych. W kolejnych częściach zabiegu zastosowane zostają: peeling chemiczny kwasem VIT C-PEEL, aktywator maski DNA Protection Expert. Następnie po neutralizacji kwasu kosmetolog nakłada maskę węglową. W dalszym ciągu - Vit C Serum Perfector- rozświetlające serum z witaminą C. Na zakończenie zabiegu kosmetolog nakłada krem pielęgnacyjny dobrany odpowiednio do rodzaju i problemu skóry.

Princess Shine- Anti-Aging & Regeneration- Storyderm

Nowy koncept skóry i odnowy jej elastyczności przy użyciu mikroigieł o porowatej strukturze z cząsteczkami nano złota koloidalnego. Intensywny zabieg o działaniu nawilżającym, ujędrniającym i rozjaśniającym.

Efekty zabiegu Purles:

  • Poprawia cyrkulację
  • Łagodząca stabilizacja skóry
  • Stymulacja naskórka i blizn
  • Regeneracja komórek
  • Oczyszczający efekt odtruwający

Aktywne składniki w mikrokapsułkach dostarczają bezpośrednio aktywne substancje do warstwy podstawnej i komórek naskórka dzięki szybkiej i głębokiej penetracji powodując jednoczesną aktywację limfocytów. W efekcie daje szybką i skuteczną regenerację skóry i działanie przeciwstarzeniowe. Zwiększa elastyczność skóry, zmniejsza zmarszczki poprzez proliferację nowych komórek.

Specjalnie dobrane aktywne składniki zawarte w preparatach, które zostały użyte podczas zabiegu dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Osmocell sprawiają, że wnikają one w głąb skóry na głębokość 70-180 mm i tam są powoli uwalniane co w konsekwencji daje długotrwałe efekty zabiegu.

Zabieg kolagenowy

Głębokie nawilżenie i wygładzenie zmarszczek.

Skóra w naturalnych warunkach potrafi regulować poziom nawilżenia czerpiąc z wnętrza organizmu i ze środowiska zewnętrznego.

Jednak zanieczyszczone powietrze, klimatyzowane pomieszczenia, narażeni jesteśmy na odwodnienie naskórka – a to powoduje starzenie się skóry.

Zabieg neutralizuje nadmierne napięcie, stymuluje produkcję nowego kolagenu, drobne zmarszczki spowodowane przesuszeniem znikają, a skóra odzyskuje komfort, gładkość i blask.

W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi z zakresu medycyny estetycznej [ zobacz więcej informacji » ]

Przykład zabiegów przeciwzmarszczkowych przygotowywanych w Żywcu