Przejdź do treści
min. czyt.

Peelingi chemiczne

Architekt - Peel Mession

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów.

Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Zabieg składa się z 3 kluczowych kroków:

STEP 1 DETOX PEELING - stanowi idealne przygotowanie skóry do kolejnych etapów zabiegu. Bazuje na usieciowanej papainie, która wykazuje niezwykle skuteczne właściwości złuszczające, jednocześnie nie powodując silnego zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Dodatkowo, dzięki zawartości kompleksu bogatego w kwasy huminowe wykazujące działanie detoksykujące, skóra jest nawilżona i oczyszczona.

STEP 2 BOOST ESSENCE – skoncentrowane serum, którego unikalne, wysokostężone składniki aktywne, głęboko penetrują w głąb skóry w celu stymulacji procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Kompleksy bogate w kwasy huminowe, ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej potęgują produkcję kolagenu XVIII, przyczyniając się do wygładzenia tekstury skóry, zwężenia porów, poprawy jej kondycji i minimalizacji zmarszczek.

STEP 3 MASK – multiaktywna maska, stanowiąca ostatni krok fazy aktywnej zabiegu Architect Peel™. Niezwykle bogata formuła produktu, oprócz kwasów huminowych, zawiera kompleks trzech glinek, które potęgują efekt zwężenia porów, detoksykacji oraz wyrównania tekstury skóry.

Dodatkowo ekstrakty z albicji jedwabistej i krwawnika regulują procesy naprawcze skóry, a kompilacja trzech olejów zapewnia efekt odżywionej, wygładzonej cery.

Źródło: www.peel-mission.pl/produkt/architect-peel

Whitening - zabieg złuszczająco–rozjaśniający

Unikalny skład peelingu tworzą pochodna witaminy A oraz aktywne składniki depigmentacyne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Zabieg ten jest skuteczną terapią rozjaśniającą jednocześnie powodując przywrócenie równowagi skórze mieszanej i tłustej. Skóra po zabiegu jest gładka, elastyczna i odzyskuje swój naturalny blask. Zabieg może być stosowany w okresie letnim i nie wyłącza pacjenta z codziennego życia.

Po nałożeniu peelingu następuje:

Składniki aktywne maski:

  • intensywna odbudowa naskórka
  • przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych
  • poprawa jakości włókien elastycznych
  • zmniejszenie i wygładzenie warstwy rogowej
  • regulacja procesu melanogenezy.

Lactobio C

Kuracja przeznaczona jest dla skór przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami starzenia (utrata elastyczności i napięcia skóry) w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z przebarwieniami.

Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelnienia ścian naczyń włosowatych.

Wskazania:

  • utrata elastyczności
  • poprawa kolorytu
  • działanie przeciwzmarszczkowe
  • trądzik różowaty

Zabieg kwasem salicylowym

Zabieg przeznaczony dla z trądzikiem zaskórnikowym oraz świecących się z nadmiernym łojotokiem.

Kwas salicylowy dobrze rozpuszcza się w tłuszczach, doskonale penetruje do ujść gruczołów łojowych dzięki temu rozpuszcza nam złogi sebum i powoduje zmniejszenie zaskórników oraz mniejsze świecenie się skóry.

Zabieg kwasem migdałowym

Kwas migdałowy jest kwasem o dużej cząsteczce, dzięki temu nie wnika głęboko w skórę, działa bardzo powierzchownie i prewencyjnie.

Przeznaczony dla skóry delikatnej, wrażliwej, naczyniowej.

Przy zastosowaniu odpowiedniej protekcji UV można stosować w lecie.

Peelingi chemiczne Żywiec