Przejdź do treści
min. czyt.

Promocja styczeń-marzec 2019

Green Tea Mask Wrap

Maska z zieloną herbatą firmy Purlés. Od stycznia do marca za jedyne 89 zł.

Green Tea Mask Wrap

Aksamitny okład na ciało pozwoli zachować piękno skóry, dbając jednocześnie o spragnione wyjątkowych doznań zmysły. Formuła oparta w 100% na naturalnych składnikach czynnych, zielonej herbaty oraz glinki, gwarantuje skuteczność pielęgnacyjną i bezpieczeństwo dla skóry.

Zastosowany w masce azjatycki gatunek zielonej herbaty, jest szczególnie bogaty w polifenole, pomaga odmłodzić skórę, zapobiega uszkodzeniom słonecznym i utracie elastyczności. Zawartość teofiliny i teobrominy usprawnia mikrocyrkulację, zapobiegając zwężaniu się naczyń krwionośnych. Obecne w liściach herbaty kofeina i teina stymulują metabolizm, wspomagając tym samym wyszczuplenie. Po aplikacji preparatu skóra jest nawilżona, jędrna i odświeżona, a ciało otulone orzeźwiającym aromatem.

Idealny prezent dla drugiej połówki na Walentynki

Źródło: www.purles.pl

Laser frakcyjny Perfectus

Od stycznia do marca promocja z 1000 zł tylko za 599 zł!!!

Laser frakcyjny Perfectus

Najnowszej generacji laser frakcyjny CO2 Perfectus ™II 40W stworzony do zabiegów z zakresu kosmetologii i dermatologii.

Laser frakcyjny CO2 jest nowoczesną metodą odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, które są charakterystyczne dla zabiegów chirurgicznych.

Architect - Peel Mission

Od stycznia do marca promocja z 250 zł tylko za 169 zł!!!

Architect Peel Mission

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

Aby wzmocnić efekt zachęcamy do połączenia zabiegów z mikrodermabrazją (+ 50,00 zł do każdego zabiegu)