Przejdź do treści
min. czyt. 08.03.2021r

Zapraszamy na makijaż okolicznościowy

Makijaż podkreśla piękno Klientki, a także pozwala poczuć kobietom pewność siebie. Naszym zadaniem jest zrobić wszystko, aby makijaż spełnił oczekiwania - wyjątkowe chwile wymagają niezwykłego wyglądu.

Każda okazja jest dobra, aby zachwycić swoim wyglądem - razem z naszą makijażystką dobierzesz najlepsze rozwiązanie na “wielkie wyjście”.

Rodzaje makijażu:

Makijaż dzienny

Subtelny, podkreślający kobiece piękno i nieobciążający cery. Delikatny róż na policzkach i zaznaczone oko, a na ustach delikatny błyszczyk.

Makijaż wieczorowy & na studniówkę

Wyrazisty makijaż oka sprawdzi się idealnie na nocne imprezy. Smoky eyes w rozmaitych odcieniach, dobranych do całej stylizacji i urody Klientki. Modelujący twarz i kryjący makeup.

Makijaż ślubny

Niewątpliwie najtrudniejszy typ makijażu - ma spełniać funkcje makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Najważniejsza jest trwałość i dobre samopoczucie Panny Młodej.

Naturalny i delikatny makijaż sprawdzi się dla kobiet, które nie malują się na co dzień lub stawiają na bardzo delikatny makeup. Szalone Panny Młode mogą postawić np. na wyraziste usta lub mocne oko.

Makijaż okolicznościowy

Na wesele, wieczór panieński, randkę lub urodziny przyjaciółki. Posiada ogromny wachlarz możliwości, ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia.

Dobieramy styl makijażu do konkretnego typu imprezy i upodobań Klientki - może być elegancji lub zdecydowany i kolorowy. Ciemno oko lub mocne usta, a może jedno i drugie?

Trwałość makijażu:

Makijaż wykonujemy na kosmetykach profesjonalnych, które zawsze starannie sprawdzamy. Pracujemy na profesjonalnych produktach m.in:

  • Affect
  • HourGlass
  • Estee Lauder
  • Kryolan
  • Dior
  • Clarins
  • Inglot

Jednak na trwałość i jakość makijażu wpływa także codzienna pielęgnacja!

Nasza makijażystka Nicole powtarza:
”Makijaż to moja pasja, a uśmiech moich Klientek jest dla mnie największą radością”.

Makijaż okolicznościowy wykonany w naszym salonie