Przejdź do treści
min. czyt.

Plasma QRX

Spektakularny efekt liftingu powiek bez skalpela.

Skóra wokół oczu jest cienka i delikatna, szybko ulega przebarwieniom oraz wysuszeniu wpływając na wygląd całej twarzy, dlatego też wymaga wyjątkowo odpowiedniej pielęgnacji. Nawet codzienna profilaktyka domowa nie jest w stanie zniwelować skutków upływającego czasu i braku odpowiedniej profesjonalnej pielęgnacji.

Dla osób, które nie chcą od razu decydować się na inwazyjny lifting powiek, bardzo dobrym rozwiązaniem jest Plasma QRX – korekta powiek bez skalpela.

PLASMA QRX – zalety i przebieg zabiegu:

  • Plasma QRX to bezpieczne urządzenie, które umożliwia przeprowadzenie bezinwazyjnego liftingu powiek, niweluje drobne zmarszczki i inne miejscowe zmiany skórne. Efekt uniesienia oraz napięcia skóry - stymulując naskórek i obkurczając komórki - osiąga się dzięki niezwykle precyzyjnej metodzie, wykonywanej punktowo, co sprawia, że tkanki, które otaczają miejsce zabiegowe pozostają nienaruszone.
  • Metodę, którą doceniają tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie cechuje: bezpieczeństwo, precyzja, komfort, bezinwazyjność.
  • W czasie zabiegu wybrany obszar poddawany jest działaniu mikrozwiązków plazmy. Pod wpływem zetknięcie końcówki urządzenia ze skórą pacjenta, tkanka naskórka zostaje odparowana – przechodzi ze stanu stałego w gazowy, jednocześnie rozpoczyna się proces gojenia ubytków naskórka dzięki jego zdolnościom regeneracyjnym.
  • Zabieg trwa zazwyczaj około 20 minut. Po zabiegu mogą wystąpić niewielkie strupki, utrzymujące się do 7 dni. Czasami może wystąpić niewielki obrzęk, który znika samoistnie, najczęściej w trzeciej dobie od wykonania zabiegu.
Plasma QRX Żywiec