Strona Główna » Oferta » Kosmetologia » Zabiegi na twarz » Zabiegi złuszczające

Zabiegi złuszczające

Peeling kawitacyjny służy do służy do złuszczania zrogowaciałych zrogowaciałych komórek oraz niszczenia znajdujących się na skórze bakterii i grzybów. Działamy na skórę zwilżoną wodą. W momencie gdy przesuwamy po skórze końcówkę aparatu, powstaje zjawisko kawitacji. Fale radiowe, które rozchodzą się po zapadnięciu się pęcherzyków wody, rozbijają martwe komórki naskórka, bez powodowania uszkodzeń w jego głębszych warstwach. Dodatkowo zjawisko kawitacji powoduje powstawanie kanałów w warstwie rogowej co umożliwia zwiększoną penetrację substancji czynnych (sonoforeza kawitacyjna).

Mikrodermabrazja polega na mechanicznym ścieraniu wykonywanym za pomocą głowicy pokrytej pyłem diamentowym. Ścieramy warstwę rogową naskórka dzięki czemu umożliwiamy zwiększoną penetrację substancji aktywnych, które wnikają o 30-50 % lepiej.

Powoduje rozjaśnienie przebarwień, wygładzająco na zmarszczki, zmniejsza blizny, ujędrnia i uelastycznia skórę poprzez pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu.

Zabieg Oxybrazji

W trakcie zabiegu pod ciśnieniem wtłaczany jest w głąb skóry tlen i sól fizjologiczna, zapewniając skórze odpowiednie dotlenienie i nawilżenie skóry oraz złuszczenie naskórka.

Można łączyć z innymi zabiegami komponując zabiegi dostosowane do potrzeb skóry.

Zabieg idealny na ciepłe dni daje ożezwienie , można go stosować w porze letniej.

Zabiegi złuszczające Żywiec powrót »

Nasza oferta

strzałka do góry