Strona Główna » Gabinet Medycyny estetycznej » Wypełniacze estetyczne. Wolumetria

Wypełniacze estetyczne. Wolumetria

Medycyna Estetyczna to więcej niż możliwość bezpiecznego i szybkiego poprawienia drobnych niedoskonałości. Nieinwazyjne lub mało inwazyjne zabiegi oferowane przez nową Medycynę Estetyczną pozwalają poczuć się pewniej, w każdych okolicznościach życia, co bezpośrednio przekłada się na pozytywną samoocenę i uzyskanie od życia więcej. Można starzeć się "zgodnością", ale nikt nie powiedział, aby starzeć się brzydko. Często zmarszczki, bruzdy lub zaciśnięte małe usta, odbierane są za niesympatyczny wyraz twarzy. W głębi duszy jesteś przecież osobą pogodną, miłą i sympatyczną. Pozwól sobie na to, aby wyrazić się tak samo na zewnątrz. Medycyna Estetyczna przywróci twojej twarzy i skórze naturalne piękno.

Zabiegi Medycyny Estetycznej są bezpieczne, a wspaniałe efekty widzisz od razu. Najnowszej generacji preparaty używane w Medycynie Estetycznej wydobywają Twoje piękno w czasie niedłuższym niż lunch. Wystarczy ok. 30 minut, aby sprawić sobie w życiu najwspanialszy prezent jakim jest odświeżenie i odmłodzenie wyglądu. Namiętne a zarazem naturalnie wyglądające usta, podkreślone policzki, piękny owal twarzy i gładka skóra jest już dziś naprawdę w zasięgu Twoich rąk. Preparaty, które stosujemy w naszym Gabinecie posiadają doskonałą, unikalną lepkość i plastyczność ułatwiającą pielęgnację wewnętrznych warstw skóry, są wyśmienicie tolerowane przez pacjentów, łatwe w iniekcjach wśródskórnych. Wskazane do korekcji szerokiej gamy najczęściej występujących defektów.

PRZEZNACZENIE:

Wolumetria to nauka o przywracaniu objętości.

Wolumetryczne odmładzanie twarzy obejmuje przywracanie utraconej z wiekiem objętości oraz zarysu twarzy. Zabieg można jednak stosować w każdym wieku.

Jeśli wszczepione zostaną wiązki nitek hialuronowych tworzą pod skórą siatkę hialuronową. Hydrolift poprawia napięcia twarzy.

Wypełniacze estetyczne Żywiec powrót »

Nasza oferta

strzałka do góry