Strona Główna » Promocje » Promocje jesień/zima 2017

Promocje jesień/zima

Karboksyterapia

NAJNOWSZEJ GENERACJI LASER FRAKCYJNY CO2 PERFECTUS II 40W - 3 zabieg GRATIS.

Resurfacing, czyli zabiegi laserem frakcyjnym. Laser frakcyjny jest laserem ablacyjnym, który ma podwójne działanie: bardzo mocno podgrzewa tkanki (a więc ma działanie liftingujące) i dziurkuje skórę, czyli złuszcza. W sposób kontrolowany jest odparowywana woda w komórkach (zachodzi proces ablacji) na głębokości 1,5 mm. Skóra zostaje celowo uszkodzona po to aby mogła się następnie zregenerować i na nowo odbudować, a przez to wzmocnić i ujędrnić.

Resurfacing nie tyko bardzo mocno odświeża skórę, wyrównuje koloryt i rozjaśnia, ale też w znacznym stopniu poprawia jej jakość. Włókna kolagenu i elastyny regenerują się, a więc zmarszczki pod oczami, czy na policzkach stają się bardziej wygładzone, poprawia się owal twarzy.

Wykorzystując energię lasera frakcyjnego możemy także pozbyć się włókniaków, spłycić blizny po trądzikowe, pooparzeniowe, oraz rozstępy

Karboksyterapia

Karboksyterapia

Zapraszamy na zabiegi przeżywające obecnie rozkwit w medycynie estetycznej i kosmetologii. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej.

Trwa PROMOCJA

Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w kosmetologii estetycznej. Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna,  mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu urządzenia, kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2).

JAK DZIAŁA KARBOKSYTERAPIA?

Czysty CO2 jest wstrzykiwany w tkanki podskórne przez niewielką igłę. Przenika bez problemu do okolicznych tkanek. CO2 wywołuje silne rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych oraz powstanie nowych kapilar. Zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do podawanego obszaru oraz poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest stymulacja kolagenu, co skutkuje zwiększoną jej sprężystością. Ponadto, zwiększona ilość dwutlenku węgla wpływa na zmniejszenie zdolności wiązania tlenu przez hemoglobinę, w związku z czym, hemoglobina chętniej zostawia w tkance przyniesiony ze sobą tlen. Wysoka zawartość związku powoduje też tworzenie nowych naczyń krwionośnych, co prowadzi do długotrwałej poprawy krążenia i dotlenienia tkanek. Tak więc zwiększenie stężenia dwutlenku węgla uruchamia kilka mechanizmów  nastawionych na szybkie dostarczenie większych ilości tlenu do danej okolicy. Łączenie aspektów mechanicznego rozbijania tkanek (penetracja gazu) oraz jego chemicznego działania na skórę sprawia, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.

CZY CO2 STOSOWANY W KARBOKSYTERAPII JEST SZKODLIWY?

CO2 jest produkowany przez nasze komórki w wyniku spalania tlenu oraz wydalany przez nasze płuca. Oznacza to, iż jest wysoce obojętny dla każdego organizmu. Można śmiało uznać go za „ekologiczny”, terapeutyczny czynnik.

Karboksyterapia jest zabiegiem medycznym dlatego jest dokładnie przebadana pod względem mechanizmów działania, efektów terapeutycznych i skutków ubocznych. Jest to więc zabieg bezpieczny, który może pomóc poprawić zdrowie i wygląd naszej skóry.

JAK DŁUGO TRWA KURACJA?

Leczenie cieni i obrzęków po oczami od 2 do 6 zabiegów w odstępie ok. 1 miesiąca.
Poprawa kondycji skóry oraz redukcja zmarszczek od 3 do 6 zabiegów, każdy w odstępie 2 tygodni do miesiąca.
Karboksyterapia w walce z cellulitem i lokalnymi depozytami tłuszczu – ilość zalecanych zabiegów wynosi średnio 10 w odstępach 1 – 7 dniowych pomiędzy każdym zabiegiem.
Karboksyterapia, a rozstępy i blizny – ilość zabiegów w przypadku:
Świeżych rozstępów 2 do 4 w odstępach 7 dni każdy,
Rozstępów starszych 3 do 12 zabiegów co 7 dni,
Blizny powinny być leczone w sesjach 3 – 12 zabiegów w odstępach 7 dni.
Zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut.

PRZECIWWSKAZANIA:

KARBOKSYTERAPIA
1. Oczy - 149 zł 119 zł
2. Cała twarz - 199 zł 149 zł
3. Cała twarz i szyja - 299 zł 249 zł
4. Cała twarz i dekolt - 299 zł 249 zł
5. Twarz, szyja, dekolt - 399 zł 299 zł
6. Podwójny podbródek - 149 zł 119 zł
7. Uda - 199 zł 149 zł
8. Łydki - 199 zł 149 zł
9. Pośladki - 199 zł 149 zł
10. Brzuch - 199 zł 149 zł
11. Boczki - 149 zł 119 zł
12. Brzuch i boczki - 348 zł 249 zł
13. Brzuch i boczki - 199 zł 149 zł
14. Plecy - 199 zł 149 zł
15. Rozstępy - 199 zł 99 zł
16. Blizny - 149 zł 50 zł
powrót »

Nasza oferta

strzałka do góry