Strona Główna » Oferta » Kosmetyka upiększająca » Pielęgnacja dłoni » Paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe

Piękne, naturalne paznokcie są marzeniem każdej kobiety, jednak nie każda Pani życzy sobie modelować je. Niektóre Klientki pragną tylko wzmocnić swą własną naturalną płytkę paznokciową. Żel do naturalnych paznokci wspaniale je pielęgnuje oraz staje się naturalnym wzmocnieniem płytki, jednocześnie nie niszcząc jej, gdyż metoda ta nie wymaga używania tipsów oraz kleju. Rozprowadza się na paznokciu niewidzialnym filmem, bez nierówności i ostrych kantów.

Paznokcie według życzenia mogą być pokryte transparentnym lub mlecznobiałym żelem, co pozwala stworzyć piękny, trwały, bardzo naturalnie wyglądający French manicure. Wzmocnione paznokcie zachowują swój wypielęgnowany, naturalny i stale błyszczący wygląd przez wiele tygodni. Dodatkowym argumentem jest fakt, że lakier nałożony na żelowany paznokieć utrzymuje się przez bardzo długi okres czasu.

Metodą żelu UV paznokcie można ponadto wzmocnić.

Atuty żelu UV:

Ponadto dzieki pokryciu paznokci żelem można pozbyć się nawyku ich obgryzania.
Trwały bardzo naturalnie wyglądający French można pomalować żelami kolorowymi.

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Kosmetyki i Pielęgnacji Ciała w Żywcu, wprowadziło do swojego Salonu firmę Alessandro - synonim najwyższej jakości, ekskluzywności i innowacji.

Alessandro International to wyjątkowe linie do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp, a przede wszystkim szerokie spektrum żeli światłoutwardzalnych, to nr 1 na świecie w szeroko rozumianej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci.

Firma Alessandro Firma Alessandro powrót »

Nasza oferta

strzałka do góry