Strona Główna » Gabinet Medycyny estetycznej » Mezoterapia Mikroigłowa, Mezoterapia Igłowa. Mezolift

Mezoterapia mikroigłowa

Idea Terapii Mikroigłowej opiera się na wywołaniu naturalnego procesu regeneracji, jak i reakcji na mikroskopijnej wielkości ukłucia. Kontrolowane uszkodzenie naskórka powoduje przyspieszone procesy naprawcze.

Substancje, które stosuje się podczas zabiegu, to głównie kwas hialuronowy, ale także aminokwasy, antyoksydanty, peptydy, witaminy i mikroelementy.

Zabieg ten powoduje przebudowę struktury skóry, zarówno naskórka jak i skóry właściwej. Dochodzi do zwiększenia ilości keratynocytów w warstwach żywych naskórka, co przyczynia się do jego pogrubienia i wzmocnienia bariery ochronnej przeciwko czynnikom zewnętrznym takim jak wiatr, mróz słońce, zanieczyszczenia. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek i bruzd, poprawa elastyczności i jędrności skóry, zwiększenie liczby włókien kolagenowych i elastynowych. Można tu mówić o naturalnym procesie naprawczym naskórka, który prowadzi do widocznego odmłodzenia skóry. W zaawansowanej kosmetologii uzyskujemy długotrwałe odmłodzenie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zastosowanie mikronakłuwania w terapiach antycellulitowych i wyszczuplających zwiększa wchłanianie substancji zmniejszających te defekty oraz poprawiają strukturę skóry wygładzając ją.

Warstwa rogowa naskórka stanowi skuteczną barierę utrudniającą substancjom aktywnym przenikanie w głąb skóry. Szacuje się, że przeciętnie tylko od 0,3 do 1 % jest w stanie ją pokonać, dla porównania dzięki mikrodermabrazji możemy zwiększyć wchłanianie od 3 do 20% natomiast zabiegi mikronakłuwania powodują wzrost absorbcji składników aktywnych od 75% do 85% w zależności od głębokości nakłuć , jak i stężenia substancji czynnych w preparatach aplikowanych podczas zabieg.

Mezoterapia mikroigłowa Żywiec

Mezoterapia Igłowa. Mezolift

Mezoterapię igłową w naszym gabinecie wykonujemy produktami zawierającymi biologicznie zgodny, wchłanialny, nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia roślinnego. Przeznaczony do bardzo głębokiej odbudowy podporowych warstw skóry właściwej twarzy i ciała. Neokolagenoza.

DO CZEGO SŁUŻĄ STOSOWANE PRZEZ NAS PREPARATY?

Leczenie należy powtórzyć raz na 3-4 miesiące w pierwszym roku, następnie jeden zabieg co sześć miesięcy.

Proponujemy Państwu także zabiegi Derma Roller, które stanowią alternatywę do zabiegów laserem i chirurgi plastycznej. Derma Roller poprzez mikroigiełki wytwarza w skórze kanaliki zwiększając wytwarzanie kolagenu i elastyny, co sprawia, że wolniej się starzejemy. Zabiegi te są bezpieczną techniką odmładzania skóry, pomagając przywrócić jej promienny i zdrowy wygląd.

Mezolift przynosi wspaniałe rezultaty „rozprasowania zmarszczek”, jednak nie zmienia mimiki twarzy ani jej wrażliwości na dotyk i w związku z tym nie tworzy efektu maski. To bezpieczny i niezawodny sposób na zatrzymanie upływającego czasu. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – uśmiechnij się i zatrzymaj czas!

Korzyści

Mezoterapia igłowa Żywiec powrót »

Nasza oferta

strzałka do góry